Τρίτη, 29 Ιανουαρίου 2008

Κολλημένη με τον κούκλο! Prison Break 4 life!



Ένα μικρό CV για μία (ακόμη!) μεγάλη μου αγάπη...




Most Recent Role: Michael Scofield on Prison Break<---Θεϊκήηηηη σειρά!!!











Gender: Male<--- Και ΤΙ αντρας!!! Κουκλί είναι καλέ το παιδί!!!

Birthplace: Chipping Norton, Oxford, England<--- Από τους ελάχιστους άγγλους που ανήκουν στην ομάδα των μη-ξενέρωτων!!!

Birthday: 6-2-1972<--- εεεεέλα μωρε τώρα.. για μια δεκαετία και μισή και κάτι παραπάνω που μας χωρίζει? και σιγά τα λάχανα δηλαδή!!! Άσε που δε του φαίνεται!!! Είναι και Δυδιμάκι!!! Μια χαρά θα τα πάμε στο κρεβάτι!!! Είμαστε γεννημένοι ο ένας για τον άλλο.. ΤΕΛΟΣ!

Birth Name: Wentworth Miller III<--- "Oh my sweet sweet love!" (τονε λέω έτσι.. γιατί δεν ξέρω τι υποκοριστικό έχει το Wentworth!!!)



Είσαι παιδί μου πειρασμός... Αιαιαιαιαιιι!!!







Κ επιδή είμαστε και πολύ έγκυρο και ενημερωμένο blog...
Αποκτήσαμε κατα αποκλειστικότητα....



ΤΟΝ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ!!!






Εαν κάποιος καλός άνθρωπος γνωρίζει από αστρολογία.. Ας μου πει πότε θα γνωριστούμε επιτέλους, δλδ πότε θα βρει
την γυναίκα των ονείρων του--->ΕΜΕΝΑ!!!

3 σχόλια:

Giorgio είπε...

Tι σχόλιο περιμένεις να κάνω εγώ εδώ???

Τεσπά θα κάνω την υπέρβαση και θα στάξω φαρμάκι...χιχι

1)Γιατί έχετε τρελαθεί όλες με αυτόν???

2)Που το είδες το sweet όνομα Wentworth???

3)Μα και αστρολογικό χάρτη???


Απαντήσεις:

1)Είναι η ένταση και η αδρεναλίνη της σειράς για αυτό και συ έχεις κολλήσει...

2)Το ονοματάκι είναι γλυκό όσο και και μια lemon pie...

3)Όχι παίζουμε...Όταν βάλετε εσείς κάποιον στόχο ανακαλύπτετε τα πάντα!!!


Τεσπά δε θέλω να στο χαλάσω οπότε respect τις επιθυμίες σου!!!

;)

marianna είπε...

na mas kaneis ti xari kopelia!EINAI DIKOS MOU! ase to manari katw na min plakwthoume!!! emeis kyra mou ton kseroume xronia twra, mas petakse o ANT1 thn prwti season kai trelathikate oles!sth seira sas kyria mou, pairnete xartaki apo to mixanima :P
aaaaaax ti theosssss!

*MArY_AnnE* είπε...

χαχαχα
Ας γελάσω!!!
Λυπάμαι δεσποινής μου.. αλλά το παιδί εμένα θα κοιτάξει την προς το παρόν αδέσμευτη και μετά από τη γνωριμία μας δεσμευμένη!
Άλλωστε εγώ θα πάω στο Hollywood για να τονε βρω!
Είναι ο άντρας της ζωής μου!!!
Είναι και διδυμάκι και ξέρω να τον κουμαντάρω!!!Άαααρα...
ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!!